Спортивні змагання з баскетболу

15 – 16 лютого 2022 року на базі КЗЗСО «Дубищенський ліцей» та «Рожищенський ліцей №4» відбулись змагання з баскетболу за програмою ХІХ Спортивних Ігор школярів серед ЗЗСО Рожищенської міської ради

10:38 17.02.2022

Пісенний конкурс «Срібні дзвіночки»

17 січня в м. Рожище   у  КЗ «Центр культурних послуг» відбувся конкурс сучасної української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» серед школярів закладів загальної середньої освіти та вихованців КЗПО «Рожищенський БДТ».

15:08 18.01.2022

Учнівські предметні олімпіади з математики, біології, астрономії та трудового навчання

5 грудня 2021 року на базі КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4» відбулися учнівські предметні олімпіади з математики, біології, астрономії та трудового навчання, які проводилися з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

15:06 06.12.2021

Підписана угода з Волинською обласною МАН.

Рожищенська міська рада  та Волинська обласна Мала академія наук підписали угоду про співпрацю. Підписання угоди відбулося за участю Рожищенського міського голови  Вячеслава Поліщука та директора Волинської обласної МАН Тетяни Михалюк.

14:54 30.11.2021