Учнівські предметні олімпіади з математики, біології, астрономії та трудового навчання
5 грудня 2021 року на базі КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4» відбулися учнівські предметні олімпіади з математики, біології, астрономії та трудового навчання, які проводилися з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Результати олімпіад з математики, біології, астрономії та трудового навчання серед учнів закладів загальної середньої освіти Рожищенської ОТГ.
Математика:
6 клас:
І місце – Бричанчук Валерія, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
ІІ місце – Петручик Максим, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
ІІ місце – Кучірка Ярина, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІІ місце – Шевчук Ангеліна, КЗЗСО «Крижівський ліцей»
7 клас:
І місце – Синій Іван, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
І місце – Крупінська Христина, КЗЗСО «Топільненський ліцей»
ІІ місце – Хведчак Арсен, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Остапюк Дарина, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІІ місце – Миронюк Владислав, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
8 клас:
І місце – Сасовська Тетяна, КЗЗСО «Топільненський ліцей»
І місце – Бречко Ангеліна, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
І місце – Стасюк Арсеній, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Шабала Ярослав, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»
ІІІ місце – Мельник Вікторія, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
9 клас:
І місце – Стасюк Сергій, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Німець Анастасія, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІІ місце – Поліщук Анастасія, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
10 клас:
І місце – Петрик Олександр, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Шумик Никита, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІІ місце – Дядечкін Гліб, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
11 клас:
І місце – Зелінська Софія, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Лавренчук Віктор, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
ІІ місце – Хвиць Тарас, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
ІІІ місце – Чухрай Анастасія «Рожищенський ліцей №1»
Біологія:
8 клас:
І місце – Богачова Софія, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Сумарук Михайло, КЗЗСО «Дубищенський ліцей»
ІІІ місце – Кудінович Діана, КЗЗСО «Топільненський ліцей»
9 клас:
І місце – Павлюк Марія, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Пархомчук Оксана, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»
ІІІ місце – Філюк Діана, КЗЗСО «Топільненський ліцей»
10 клас:
І місце – Фіщук Катерина, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Клімович Дарина, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІІ місце – Бречко Артем, КЗЗСО «Дубищенський ліцей»
11 клас:
І місце – Гулевич Кароліна, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІ місце – Повх Ганна, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
ІІІ місце – Верешко Назарій, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
Астрономія:
10 клас:
І місце – Данчук Богдан, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
ІІ місце – Шимчій Дмитро, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
ІІІ місце – Терпель Альона КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
11 клас:
І місце – Верешко Назарій, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
ІІ місце – Дудар Оксана, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
Технічна праця:
9 клас:
І місце – Пилипчук Любомир, КОЗЗСО «Переспівський ліцей»
ІІ місце – Матвіюк Ілля, КЗЗСО «Навізький ліцей»
ІІІ місце – Сапожнік Сергій, КЗЗСО «Тихотинська гімназія»
11 клас:
І місце – Шинкарук Павло, КЗЗСО «Сокільський ліцей»
ІІ місце – Петрук Ілля, КОЗЗСО «Переспівський ліцей»
ІІ місце – Макаров Петро «Дубищенський ліцей»
ІІІ місце – Трофімчук Назарій, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
Обслуговуюча праця:
9 клас:
І місце – Романюк Софія, КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
ІІ місце – Маєвська Анна, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»
ІІІ місце – Антонюк Дарина, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»
ІІІ місце – Наумкіна Ірина, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4»
11 клас:
І місце – Каленик Юлія, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2»
ІІ місце – Віннічук Марія, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1»