Відбулись спортивні змагання з міні-футболу.

19 вересня в комунальному закладі «Рожищенська дитячо-юнацька спортивна школа» відбулись спортивні змагання з міні-футболу з нагоди Дня фізичної культури та спорту в яких взяли участь 14 команд юних футболістів закладів загальної середньої освіти Рожищенської міської ради.

14:28 20.09.2021

Семінар для асистентів вчителів інклюзивного навчання

8 вересня на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рожищенської міської ради відбувся семінар  «Роль асистента  вчителя в інклюзивному просторі закладу загальної середньої освіти» . В ньому взяли участь 29 асистентів вчителів з інклюзивного навчання. Під час семінару працівники інклюзивно-ресурсного центру ознайомили присутніх з питаннями ефективної роботи вчителя та асистента вчителя, змісту та формування індивідуальної програми розвитку, ведення документації асистентом вчителя, роллю асистента в команді психолого-педагогічного супроводу.

10:43 09.09.2021

Нарада з керівниками закладів освіти.

17 серпня в приміщенні Рожищенської міської ради, що знаходиться по вул. Грушевського 12 у м. Рожище відбулась розширена нарада з керівниками закладів освіти, медичними працівниками та кухарями закладів освіти по питаннях:

16:59 17.08.2021

Оздоровлення дітей.

З 27 липня по 09 серпня у місті Очаків Миколаївської області в оздоровчому таборі ГО «МОО ФСТ «Динамо» України», що знаходиться на березі Чорного моря проходили оздоровлення діти, із числа пільгових категорій, що проживають

11:39 13.08.2021

Важка атлетика - це круто!!!

Для того, щоб дитина була здорова, вона має бігати, стрибати, плавати, а ще стомлюватися та отримувати від цього задоволення. Спортивні заняття розвивають дитину фізично (а отже і цілісно), знімати психологічне напруження, компенсувати гіподинамію. Вони важливі дітям з підвищеною активністю, аби позбутися зайвої енергії, і малорухливим, спокійним діткам – для профілактики зайвої ваги. Важливість занять спортом важко переоцінити. Спорт дисциплінує, тренує витривалість та сприяє правильному фізичному та психічному розвитку. Спорт вчить дитину ставити цілі та досягати їх, бути впевненим у собі та вірити у власні сили.

11:30 23.07.2021

Представлення нових директорів.

1 липня заступник голови Рожищенської міської ради Сергій Лясковський та начальник гуманітарного відділу Ігор Кузава представили трудовим колективам 3-х закладів загальної середньої  освіти нових директорів, які успішно пройшли конкурсний відбір та відповідними наказами, з 02 липня призначені на роботу,  а саме:

14:27 02.07.2021

Святковий концерт присвячений 25-ій річниці Конституції України.

25 червня в РД «Просвіта» відбувся святковий концерт присвячений 25-ій річниці Конституції України, за участі молодих талановитих виконавців, а також творчих колективів та солістів КЗ «Рожищенська музична школа», КЗПО «Рожищенський БДТ» та РД «Просвіта».

11:50 25.06.2021

Творча обдарованість – 2021.

16 червня в РД «Просвіта» відбулось свято з відзначення обдарованих дітей закладів освіти Рожищенської територіальної громади – «Творча обдарованість – 2021».

16:46 16.06.2021