Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Нехай малинові дзвони Великодня принесуть в серця  радість, віру, надію і любов, а в родини  мир,  достаток, а Ваше життя  буде сповнене хорошими досягненнями цілей, приємними враженнями  та успіхами  у роботі, а  в домівках панують добробут та злагода.

11:34 30.04.2021

Спортивні ігри школярів Волині.

З 26 по 28 квітня 2021 року у м.Луцьку на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбулися XVIII Спортивні ігри школярів Волині, з Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Games» (юнаки, дівчата). Участь у змаганнях взяли 21 команда школярів у трьох вікових дивізіонах міських, селищних та сільських територіальних громад області (по троє юнаків та дівчат від кожної території ).

13:12 29.04.2021

Нарада керівників закладів освіти

28 квітня в гуманітарному відділі  відбулись наради: з керівниками закладів загальної середньої, позашкільної та окремо з завідувачами дошкільної освіти.

13:05 29.04.2021

Обласні змагання з тенісу.

23 – 24 квітня 2021 року у м. Луцьку на базі спорткомплексу ВНУ ім. Лесі Українки відбулися XVIII Спортивні ігри школярів Волині, з настільного тенісу (юнаки, дівчата). Участь у змаганнях взяли 19 команд школярів міських, селищних та сільських територіальних громад області (по двоє юнаків та дівчат від кожної території).

15:16 26.04.2021

День довкілля

Працівники гуманітарного відділу Рожищенської міської ради долучились до Всеукраїнської акції «День довкілля». Було проведено прибирання  території біля будівлі відділу та на закріпленій за установою ділянці по вулиці квітневій у Рожищах.

16:14 22.04.2021

Відбулися громадські слухання.

16 квітня 2021 року в приміщенні КЗЗСО «Кобченська початкова школа» за ініціативи гуманітарного відділу Рожищенської міської ради проведено громадські слухання щодо припинення шляхом ліквідації комунального закладу загальної середньої освіти «Кобченська початкова школа» Рожищенської міської ради Луцького району Волинської області та комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад с. Кобче».

14:06 19.04.2021

Змагання з баскетболу.

15 квітня в комунальному закладі загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №4» відбувся турнір з баскетболу серед ліцеїв Рожищенської міської ради.

13:00 16.04.2021

Створено первинну профспілкову організацію

Днями в гуманітарному відділу Рожищенської міської ради було створено первинну профспілкову організацію працівників гуманітарного відділу. В результаті голосування головою первинної профспілкової організації обрано Дубровського Олександра Володимировича, головного спеціаліста гуманітарного відділу.

12:58 16.04.2021

Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради долучився до екологічної акції «ЕКО-ТОЛОКА»

10 квітня 2021 року гуманітарний відділ Рожищенської міської ради долучився до екологічної акції «ЕКО-ТОЛОКА» (прибирання прибережної території р.Стир у міському парку) організованою Молодіжним простором «Citi life» м.Рожище та ГО «Молодіжний Форпост».

08:48 15.04.2021

Пробне ЗНО-2021

З метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця сьогодні на базі Комунального закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №4» відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На пункті проведення пробного ЗНО працювали відповідно до нормативних документів, вимог і норм, передбачених процедурою проведення пробного зовнішнього оцінювання. Допуск здійснювався за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) та запрошенням.

08:40 15.04.2021