Підписана угода з Волинською обласною МАН.

Дата: 30.11.2021 14:54

Рожищенська міська рада  та Волинська обласна Мала академія наук підписали угоду про співпрацю. Підписання угоди відбулося за участю Рожищенського міського голови  Вячеслава Поліщука та директора Волинської обласної МАН Тетяни Михалюк.

Даний документ передбачає співробітництво сторін у сприянні реалізації державної політики щодо розвитку учнівської молоді, оптимізації системи пошуку, підтримки, залучення до систематичної науково-дослідної, експериментальної, конструкторської та винахідницької діяльності обдарованої учнівської молоді, створення умов для її подальшого творчого розвитку та наукової роботи, забезпеченні змістовного дозвілля школярів у позанавчальний час, пропаганди здорового способу життя, утвердженні духовності й моралі в дитячому та молодіжному середовищах і ставить за мету  взаємодію  у впровадженні партнерських стосунків в освітній та проектній діяльності, обмін досвідом у реалізації різноманітних проектів і програм; проведення спільних науково-практичних заходів – семінарів, тренінгів, круглих столів, наукових форумів.