Пісенний конкурс «Срібні дзвіночки»

Дата: 18.01.2022 15:08

17 січня в м. Рожище   у  КЗ «Центр культурних послуг» відбувся конкурс сучасної української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» серед школярів закладів загальної середньої освіти та вихованців КЗПО «Рожищенський БДТ».

Мистецьке дійство проводилось з метою популяризації традицій українського вокального мистецтва, відкриття нових талантів, відбору учасників для участі в обласному етапі даного конкурсу.

Юні обдарування  порадували жанровим різноманіттям композицій - від ніжної, ліричної мелодії і до жвавого ритму сучасного пісні. Кожен учасник мав змогу в улюбленій  музиці віднайти себе. Конкурсанти  продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, вміння відтворити характер виконуваного твору.

За умовами конкурсу, всі учасники музичних перегонів були розподілені по трьох вікових групах.  Напевно, найскладнішим завданням для журі стало визначення призових місць, коли більшість дітей були  підготовлені  на досить високому рівні, але все ж таки, після жвавих дискусій серед членів журі   переможці були визначені.

У молодшій віковій категорії (6-10 років) І місце виборола Осипенко Емілія, учениця КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4», ІІ місце – Черняк Богдана, вихованка КЗПО «Рожищенський БДТ» та Кундік Дмитро – учень КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1», ІІІ місце здобули Допілка Дарина, учениця КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2» та Палаєвська Вікторія, учениця КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3».

У середній віковій категорії  (11-14 років) І місце здобула Кузава Анна, вихованка КЗПО «Рожищенського БДТ», ІІ місце – Романенко Маргарита, учениця КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4» та Шрай Ірина, учениця КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1», ІІІ місце –  Татюк Юліана, учениця КЗЗСО «Пожарківська гімназія» та Майструк Світлана, учениця КЗЗСО «Топільненський ліцей».

У старшій віковій групі  журі конкурсу  присудило І місце Вінник Дарині, вихованці КЗПО «Рожищенський БДТ», ІІ місце у Шинкаренка Павла, учня КЗЗСО «Сокільський ліцей» та Присяжнюк Ірини, учениці КОЗЗСО «Переспівський ліцей».

Вітаємо переможців конкурсу!