Сторінка на стадії наповнення.

Змагання з легкої атлетики серед учнівської молоді

9 травня, на спортивній базі КЗЗСО «Дубищенський ліцей» відбулись змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Рожищеської міської ради. Захід проходив в рамках ХХ Спортивних ігор школярів Волині. Юні спортсмени змагались з бігу: на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, змішаної естафети 100+200+300+400 метрів, стрибків у довжину з розбігу, штовхання ядра.

14:40 10.05.2024

Оголошується прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Рожищенська музична школа».

12:38 26.04.2024

Допомога від ТЧХ.

Волинська обласна організація Червоного Хреста України   передала 15 квітня  2024 року  для закладів  дошкільної освіти Рожищенської міської ради благодійну допомогу у вигляді канцтоварів та матеріалів для творчості. Фломастери, маркери, олівці, клейкі стрічки, літери та оригінальні фони для оформлення фотозон стануть в нагоді під час проведення занять з дошкільниками та покращать матеріальну базу закладів дошкільної освіти.

15:16 19.04.2024

Спартакіада допризовної молоді

11-12 квітня в м. Луцьк, на спортивній базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні проходила Спартакіада допризовної молоді серед команд територіальних громад Луцького району. Команду Рожищенської територіальної громади представляли юні спортсмени закладів загальної середньої освіти, а саме: КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2» - Диня Владислав, Матвійчук Максим,  КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3» - Чирук Денис, Гаврилович Сергій, КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4» - Вакалюк Дмитро, Кобзар Максим, Мельник Мирослав, Антонюк Ілля, КЗЗСО «Топільненський ліцей» - Присяжнюк Артем та Герасимчук Павло. Протягом двох днів команди змагались з бігу на 100 метрів, легкоатлетичного кросу на 3000 метрів, підтягуванні на перекладині, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні гранати Ф-1, подоланні смуги перешкод та плаванні. За результатами перегонів  перше місце здобула команда

14:07 16.04.2024

Змагання з шахів

11 квітня у Рожищенському ліцеї № 2 відбулись змагання з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Рожищенської міської ради, в рамках ХХ Спортивних ігор школярів Волині.

15:51 11.04.2024

III етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу відбувся у Рожищі

Вісім найкращих баскетбольних команд Луцького району стали учасниками III (районного) етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу, який проходив у спортивному залі Рожищенського ліцею №4.

12:52 11.04.2024

Змагання з шашок

4 квітня у Рожищенському ліцеї № 2 відбулись змагання з шашок серед учнів закладів загальної середньої освіти Рожищенської міської ради, в рамках ХХ Спортивних ігор школярів Волині.

15:56 04.04.2024

Семінар-навчання по організації харчування

29 березня 2024 року в КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4» відбувся семінар-навчання для керівників, медичних сестер, кухарів закладів освіти Рожищенської міської ради, по питаннях «Організація безпечного харчування в закладах освіти». Навчання провели працівники Луцького районного управління Держпродспоживслужби у Волинській області, а саме: Малімон Неля Григорівна - лікар-епідеміолог, головні спеціалісти – Погребський Георгій Миколайович та Жук Микола Андрійович.

15:55 29.03.2024