Творча обдарованість – 2021.

Дата: 16.06.2021 16:46

16 червня в РД «Просвіта» відбулось свято з відзначення обдарованих дітей закладів освіти Рожищенської територіальної громади – «Творча обдарованість – 2021».

Урочиста зала закладу зібрала: випускників 11 класів, нагороджених золотими та срібними медалями за підсумками 2020-2021 навчального року, учнів Рожищенської музичної школи, лауреатів та дипломатів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних музичних конкурсів, вихованців Рожищенської дитячо-юнацької спортивної школи, переможців різнорівневих спортивних змагань, вихованців Рожищенського будинку дитячої творчості, що здобули перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Обдарованих дітей прийшли привітати міський голова Вячеслав Поліщук, депутати обласної ради Юрій Харченко та Оксана Філіпчук, начальник гуманітарного відділу міської ради Ігор Кузава, які нагородили юних талантів грамотами гуманітарного відділу, грошовими преміями, а випускникам 11-х класів, також, вручили золоті та срібні медалі, а учнем року став Ющук Олександр, вихованець Рожищенської дитячо-юнацької спортивної школи.

Окрасою свята стали пісенні вітання від вихованців Рожищенського будинку дитячої творчості.

Наказ про відзначення обдарованих дітей закладів освіти (Творча обдарованість - 2021).