Важка атлетика - це круто!!!

Дата: 23.07.2021 11:30

Для того, щоб дитина була здорова, вона має бігати, стрибати, плавати, а ще стомлюватися та отримувати від цього задоволення. Спортивні заняття розвивають дитину фізично (а отже і цілісно), знімати психологічне напруження, компенсувати гіподинамію. Вони важливі дітям з підвищеною активністю, аби позбутися зайвої енергії, і малорухливим, спокійним діткам – для профілактики зайвої ваги. Важливість занять спортом важко переоцінити. Спорт дисциплінує, тренує витривалість та сприяє правильному фізичному та психічному розвитку. Спорт вчить дитину ставити цілі та досягати їх, бути впевненим у собі та вірити у власні сили.

Друзі, у нас чудова новина для тих, хто хоче себе спробувати у важкій атлетиці.

У вересні 2021 року на базі Комунального закладу «Рожищенська дитячо-юнацька спортивна школа» Рожищенської міської ради планується відкриття відділення важкої атлетики.

До занять у секції важкої атлетики запрошуються хлопчики та дівчатка віком від 10 років, які не мають медичних протипоказань до занять спортом за станом здоров’я.

Чекаємо на Вас!

Довідки за телефоном 0978063777 – Приходько Сергій Васильович