Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради

Змагання з шахів

Дата: 11.04.2024 15:51
Кількість переглядів: 15

11 квітня у Рожищенському ліцеї № 2 відбулись змагання з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Рожищенської міської ради, в рамках ХХ Спортивних ігор школярів Волині.

У змаганнях брали участь юнаки та дівчата з 8-ми закладів загальної середньої освіти.

За підсумками перегонів: І місце серед дівчат виборола – Козачук Вікторія, учениця КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4», ІІ – Глушко Анастасія, учениця КЗЗСО «Рожищенський ліцей №1», ІІІ місце здобула Шинкаренко Оксана, учениця Навізького ліцею.

Серед юнаків перше місце у Поліщука Тараса, учня Навізького ліцею, ІІ місце здобув Грисько Віталія, учень КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3», ІІІ - виборов Трофімчук Андрій, учень КЗЗСО «Рожищенський ліцей №2».

Серед команд учасниць, місця  визначились наступним чином: І місце – команда Навізького ліцею, ІІ місце у команди КЗЗСО «Рожищенський ліцей №4», ІІІ – КЗЗСО «Рожищенського ліцею № 2».

Переможці турніру були відзначені медалями та грамотами гуманітарного відділу Рожищенської міської ради.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям Збройних Сил України за можливість організовувати та проводити спортивні заходи  і прививати  учнівській молоді любов до спорту та здорового способу життя.