Спортивні змагання з «Gool Games» (юнаки та дівчата)

Дата: 03.05.2023 16:09

2 та 3 травня на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулись спортивні змагання з «Gool Games» (юнаки та дівчата) у ІІ та ІІІ вікових дивізіонах серед міських ліцеїв за програмою ХІХ Спортивних ігор школярів Волині.

Cool Games - спортивно-масовий захід, який включає змагання в командних іграх та естафетах. Мета - впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти; збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів.

За підсумками змагань:

- у ІІ віковому девізіоні (2009–2011р.н.) І місце здобула команда Рожищенського ліцею №1, ІІ місце вибороли учні Рожищенського ліцею №2, а ІІІ – в команди Рожищенського ліцею №4;

- у І віковому девізіоні (2006–2008р.н.) І місце здобула команда Рожищенського ліцею №1, ІІ місце вибороли учні Рожищенського ліцею №4, а ІІІ – в команди Рожищенського ліцею №2;

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами гуманітарного відділу Рожищенської міської ради.