Облік дітей

Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів

РОЖИЩЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ

Н А К А З

02 червня 2021  року                  м. Рожище                                           № 87

Про організацію ведення обліку

дітей дошкільного, шкільного віку

та учнів

На виконання законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», з метою забезпечення здобуття громадянами України загальної середньої освіти, упорядкування ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру, ведення обліку дітей дошкільного віку  головного спеціаліста з питань освіти Книша В.В.

2. Призначити відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру, ведення обліку дітей шкільного віку та учнів головного спеціаліста з питань освіти Масюка В.С.

3. Головним спеціалістам з питань освіти Книшу В.В., Масюку В.С.:

3.1.  Спільно з фахівцем з інформаційних технологій  Поліщуком Р.В. розробити електронний реєстр ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

3.2. До 10 вересня 2021 року організувати ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території Рожищенської територіальної громади, шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них (на кожний рік народження окремо).

3.3. Спільно з директором КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Рожищенської міської ради Потрапелюк Н.А. до 6 вересня 2021 року створити реєстр дітей дошкільного, шкільного віку та учнів з особливими освітніми потребами, що навчаються у закладах освіти, дітей з  вадами розумового та фізичного розвитку, які не можуть навчатися.

3.4. Вносити до реєстру наступні персональні дані дитини: прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), дата народження, місце проживання чи перебування, місце навчання (заклад освіти), форма навчання та належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами та підтримувати реєстр в актуальному стані.

3.5.  Протягом 10 робочих днів з дня отримання даних здійснювати  збір інформації про дітей від 0 до 18 років та її обробку, у тому числі звіряти їх з даними реєстру та у разі потреби вносити до нього відповідні зміни і доповнення.

3.6. Протягом п’яти робочих днів з дня встановлення відповідного факту

надавати дані дитини шкільного віку, місце навчання (заклад освіти) якої не встановлено, відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей для провадження діяльності відповідно до законодавства.

3.7. Щорічно до 5 жовтня подавати статистичний звіт про кількість дітей шкільного віку за формою 77-РВК.

3.8. Здійснювати контроль за веденням обліку учнів закладами освіти.

4. Керівникам закладів освіти:

4.1 Призначити по закладу освіти відповідального за ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, вихованців; підтримувати та постійно оновлювати базу даних у системі ІСУО.

4.2.  До 05 вересня 2021 року подати в гуманітарний відділ Рожищенської міської ради дані всіх учнів, вихованців,  які зараховані до закладу освіти, в електронному вигляді (на кожний рік народження окремо) за формою (додаток №1). В подальшому таку інформацію подавати щорічно до 05.09.

4.3. Щомісячно не пізніше 15 числа надавати до гуманітарного відділу Рожищенської міської ради інформацію про рух учнів, вихованців (переведення, відрахування або зарахування) за формою (додаток №2).

4.4. Не пізніше 15 числа наступного місяця з дня зарахування учнів надавати в разі зарахування учнів, які здобували загальну середню освіту в закладах освіти інших адміністративно-територіальних одиниць, їхні дані до структурних підрозділів адміністративно-територіальних одиниць, на території яких розташовані заклади освіти, в яких учні здобували загальну середню освіту.

4.5.  Подавати дані дитини шкільного віку, яка була відсутня протягом 10 днів підряд з невідомих або без поважних причин, відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей для провадження діяльності відповідно до законодавства.

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник                                                                                      Ігор КУЗАВА

Віталій Книш